jagodnik_top
Twój ulubiony portal poświęcony tematyce roślin jagodowych...
  • Zwiększ czcionkę
  • Domyślny rozmiar
  • Zmniejsz czcionkę
Yara Poland

Co nowego dla producentów borówki wysokiej?

Napisz e-mail Drukuj PDF

konferencja borówkowaIII Konferencje Borówkowa odbywająca się w Mszczonowie (5-6 marca) pod hasłem "Dywersyfikacja" była nie tylko okazją do udziału w części konferencyjnej z międzynarodowym gronem prelegentów ale również zapoznania się z ofertą blisko 40 przedsiębiorstw. Dużym zainteresowaniem jak zawsze cieszyły się nowe rozwiązania do ochrony, nawożenia, zabezpieczenia upraw przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi czy nawadniania.

Zobacz także: borówka wysoka
Więcej…
Osadkowski
Poland_Plants

Jagodnik 2/2015 już w sprzedaży

Napisz e-mail Drukuj PDF

JagodnikDrosophila suzukii to inwazyjny szkodnik, którego obecność w ub. roku stwierdzono w Polsce. Wiele osób obawia się, że jeśli tan szkodnik zadomowi się u naszym kraju, Polska w krótkim czasie może stać się największą jego wylęgarnią w Europie. Nie dajmy się zaskoczyć i przygotujmy się do walki z tą muszką, która w przypadku masowego może zniszczyć nawet nawet 100% plonu. Dlatego też w kilku miejscach informujemy o tym szkodniku. Dużo z przygotowanych w bieżącym numerze materiałów to również praktyczne zalecenia dotyczące prowadzenia właściwej ochrony przed chorobami i szkodnikami oraz praktyczne zalecenia dotyczące nawożenia upraw. O tym wszystkim piszemy na 120 stronach. Przypominamy o możliwości dokonania prenumeraty od dowolnego numeru – kliknij i zamów prenumeratę już dziś.

Więcej…

Budujemy populację owadów zapylających® – nadszedł czas działania!

Napisz e-mail Drukuj PDF

Murarka ogrodowaObecność owadów zapylających na plantacjach kwitnących roślin uprawnych gwarantuje nie tylko uzyskanie odpowiedniej wielkości i jakości plonu, ale jest także niezbędnym elementem zachowania bioróżnorodności ekosystemu rolniczego. Firma Sumi Agro, już od prawie 10 lat prowadzi działalność edukacyjną w kwestii zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony owadom zapylającym.

Więcej…

Konferencja Borówkowa niezwykle liczna, niezmiernie ciekawa

Napisz e-mail Drukuj PDF

b_250_0_16777215_0___images_phocagallery_Mariusz_robocze_2015_Konf_Borowkowa_2015_4.img_8274.jpgZakończyła się III Konferencja Borówkowa, która w tym roku odbywała się 5 i 6 marca w Mszczonowie. Cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, ponieważ w części konferencyjnej uczestniczyło prawie 500 osób. Drugiego dnia na pokazy plenerowe przybyło ponad 200 osób.

Więcej…

Kontrolowana atmosfera i ozon dla jagodowych

Napisz e-mail Drukuj PDF

b_250_0_16777215_0___images_phocagallery_Tomasz_robocze_2_2015_TSW_2015_wystawcy_TSW_201578.JPGCoraz więcej producentów owoców jagodowych interesuje się możliwościami przechowywania ich w warunkach kontrolowanej atmosfery. Coraz większą uwagę zwraca się również na rodzaj opakowania czy warunki w jakich te produkty są transportowane. Z tymi rozwiązaniami można było się zapoznać również na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa odbywających się w dniach 19-20 lutego w Warszawie.

Więcej…
Tutaj jesteś : Borówka wysoka