Arkop
Twój ulubiony portal poświęcony tematyce roślin jagodowych...
  • Zwiększ czcionkę
  • Domyślny rozmiar
  • Zmniejsz czcionkę
Yara Poland

Borówka - odmiany z potencjałem

Napisz e-mail Drukuj PDF

borówka wysoka, Chandler, Liberty, Jerzy OlczykDo grona średnio późnych lub późnych odmian borówki wysokiej należy ‘Chandler’, którego uprawia m.in. Jerzy Olczyk prowadzący gospodarstwo w Jordanowie koło Łodzi. W tym roku odmiana ta plonuje wyjątkowo dobrze.

Więcej…
Poland_Plants

Nagrodzeni w loterii „8 nawozów – wiele możliwości”

Napisz e-mail Drukuj PDF


Timac Agro, loteria Timac,W dniu 15 lipca 2014 r. odbyło się losowanie nagród w loterii „8 nawozów – wiele możliwości” zorganizowanej przez firmę Timac Agro Polska, w której główną nagroda był Jeep Wrangler Unlimited.

Więcej…

Siedliska z pożywieniem dla pszczół

Napisz e-mail Drukuj PDF

Operation Pollinator, pszczoły, siedliska dla pszczół, rośliny miododajne, rośliny dla trzmieliSyngenta zachęca rolników w całej Polsce do wysiewania na nieużytkach lub jako poplony ścierniskowe roślin atrakcyjnych dla pszczół. W ramach akcji Operation Pollinator stu pierwszych rolników bezpłatnie otrzyma od firmy specjalną mieszankę nasion roślin, które tworzą przyjazne i pełne pożywienia środowisko dla owadów zapylających.

Więcej…

Nowy obiekt logistyczny w Żelimusze

Napisz e-mail Drukuj PDF
borówka wysoka, Polana, Żelimucha, sortowanie borówkiPołożona w Żelimusze koło Białogardu plantacja borówki wysokiej ma powierzchnię 160 ha. Jest to jedna z 3 wchodzących w skład grupy Polana. Wraz ze wzrostem produkcji owoców, zmodernizowano i rozbudowano dotychczasowe obiekty służące do sortowania i pakowania owoców borówki. Można teraz to zrobić szybciej, sprawniej i wydajniej.
Więcej…

Jagodnik 4/2014 - już w sprzedaży

Napisz e-mail Drukuj PDF

JagodnikTegoroczny sezon pod względem cen oferowanych za owoce przemysłowe jest jednym znajgorszych od wielu lat. W znacznie lepszej sytuacji są natomiast producenci owoców deserowych, którzy od lat inwestują w lansowane m.in. na łamach naszego czasopisma technologie produkcji. Więcej na ten temat oraz o sytuacji na rynku owoców przemysłowych będzie można przeczytać w lipcowo-sierpniowym numerze "Jagodnika". Zapraszamy również do prenumeraty czasopisma w naszym e-sklepie.

Więcej…
Tutaj jesteś : Borówka wysoka