Twój ulubiony portal poświęcony tematyce roślin jagodowych...
  • Zwiększ czcionkę
  • Domyślny rozmiar
  • Zmniejsz czcionkę
Yara Poland

Argentyna głównym dostawcą wczesnych borówek

Napisz e-mail Drukuj PDF

b_250_0_16777215_0___images_phocagallery_Mariusz_robocze_2014_NEWSy_img_6221.jpgDostawcą świeżych borówek w okresie od sierpnia (31 tydzień) do października (41 tydzień) na rynek europejski i nie tylko okazuje się być Argentyna.

Więcej…
Poland_Plants

Jagodnik 6/2014 już w sprzedaży

Napisz e-mail Drukuj PDF

aktualności, Polska, truskawka, malina, borówka wysoka, porzeczka, inne, Jagodnik 6/2014W kończącym ten rok numerze „Jagodnika” zebraliśmy dla Państwa informacje z wielu wzorowo zarządzanych i prowadzonych gospodarstw, zarówno tych krajowych, jak i kilku zagranicznych, a które to materiały – jak słyszmy – chętnie czytacie. Poruszamy także ważne tematy dotyczące jakości sadzonek truskawki czy sadzonek log cane maliny oraz zwalczania nowych groźnych chorób. Równocześnie przypominamy o odnowieniu prenumeraty na 2015 rok (kliknij i zamów prenumeratę na 2015 rok).

Więcej…

Sortowanie i pakowanie borówek w grupie Polskie Jagody - FILM

Napisz e-mail Drukuj PDF

b_250_0_16777215_0___images_phocagallery_Mariusz_robocze_2014_Plantacja_n_Tanwia_img_7514.jpgGrupa Producentów Owoców „Polskie Jagody” z siedzibą w Olchowcu działa od 2011 roku, a od 3 lat posiada nowoczesny obiekt logistyczno-sortowniczy, gdzie przygotowuje owoce do sprzedaży. Dzięki temu może przygotować owoce w sposób jakiego oczekują odbiorcy według standardów jakie wyznaczają certyfikaty GlobalGAP i BRC.

Więcej…

Nie zostać z tyłu, czyli jak zmienia się rynek świeżych owoców

Napisz e-mail Drukuj PDF

świat, finanse i prawo, truskawka, malina, borówka wysoka, opakowania dla jagodowych, produkty convenienceNie sposób dziś produkować owoce czy warzywa, bez dobrej znajomości rynku i oczekiwań odbiorców. Te natomiast w ostatnim czasie szybko się zmieniają. Zmiany dotyczą zarówno kanałów dystrybucji, sposobu oferowania świeżych produktów oraz ich jakości. Czy jako producenci nadążamy za tymi zmianami?

Więcej…

PRACA - przedstawiciel handlowy ds. sadownictwa

Napisz e-mail Drukuj PDF

b_250_0_16777215_0___images_phocagallery_Tomasz_robocze_loga_agrolok_logo.jpgFirma Agrolok, wiodący dystrybutor środków do produkcji rolnej zatrudni przedstawicieli handlowych ds. sadownictwa.

Więcej…
Tutaj jesteś : Borówka wysoka