Merpan
Twój ulubiony portal poświęcony tematyce roślin jagodowych...
  • Zwiększ czcionkę
  • Domyślny rozmiar
  • Zmniejsz czcionkę
Yara Poland

W Hiszpanii więcej jagodowych, ale nie truskawek

Napisz e-mail Drukuj PDF

owoce jagodowe, jagodnik.pl, jeżynyW tym roku w Hiszpanii zanotowano spadek powierzchni nasadzeń truskawek o około 9,25%, podczas gdy powierzchnia uprawy innych gatunków roślin jagodowych, takich jak maliny, jeżyny i borówki wzrosła tam o 25%.

Więcej…
Poland_Plants

Samo zdrowie cz. II - borówka, jagoda kamczacka, aronia

Napisz e-mail Drukuj PDF

b_250_0_16777215_0___images_phocagallery_Mariusz_robocze_2014_Samo_zdrowie_img_0387.jpgCzy możemy zadbać o zdrowie i urodę korzystając z witamin zawartych w owocach, które daje nam natura? Oczywiście, jeśli tylko zdamy sobie sprawę z ich właściwości. Im intensywniejszy kolor owocu tym lepsze działanie spowalniające starzenie się organizmu, a także powstawanie komórek rakowych. Aronia, borówka i jagoda kamczacka to małe owoce o wielkiej mocy.

Więcej…

Argentyna głównym dostawcą wczesnych borówek

Napisz e-mail Drukuj PDF

b_250_0_16777215_0___images_phocagallery_Mariusz_robocze_2014_NEWSy_img_6221.jpgDostawcą świeżych borówek w okresie od sierpnia (31 tydzień) do października (41 tydzień) na rynek europejski i nie tylko okazuje się być Argentyna.

Więcej…

Jagodnik 6/2014 już w sprzedaży

Napisz e-mail Drukuj PDF

aktualności, Polska, truskawka, malina, borówka wysoka, porzeczka, inne, Jagodnik 6/2014W kończącym ten rok numerze „Jagodnika” zebraliśmy dla Państwa informacje z wielu wzorowo zarządzanych i prowadzonych gospodarstw, zarówno tych krajowych, jak i kilku zagranicznych, a które to materiały – jak słyszmy – chętnie czytacie. Poruszamy także ważne tematy dotyczące jakości sadzonek truskawki czy sadzonek log cane maliny oraz zwalczania nowych groźnych chorób. Równocześnie przypominamy o odnowieniu prenumeraty na 2015 rok (kliknij i zamów prenumeratę na 2015 rok).

Więcej…

Sortowanie i pakowanie borówek w grupie Polskie Jagody - FILM

Napisz e-mail Drukuj PDF

b_250_0_16777215_0___images_phocagallery_Mariusz_robocze_2014_Plantacja_n_Tanwia_img_7514.jpgGrupa Producentów Owoców „Polskie Jagody” z siedzibą w Olchowcu działa od 2011 roku, a od 3 lat posiada nowoczesny obiekt logistyczno-sortowniczy, gdzie przygotowuje owoce do sprzedaży. Dzięki temu może przygotować owoce w sposób jakiego oczekują odbiorcy według standardów jakie wyznaczają certyfikaty GlobalGAP i BRC.

Więcej…
Tutaj jesteś : Borówka wysoka