brinkman
Twój ulubiony portal poświęcony tematyce roślin jagodowych...
  • Zwiększ czcionkę
  • Domyślny rozmiar
  • Zmniejsz czcionkę
Yara Poland

Choroby borówki - stan zagrożenia

Napisz e-mail Drukuj PDF

b_250_0_16777215_0___images_phocagallery_Mariusz_robocze_2015_Bor_szara_img_3340.jpgNa większości plantacji borówki wysokiej w Polsce trwa kwitnienie. W tym roku rozpoczęło się ono później niż w minionych latach a przy panujących warunkach, zapowiada się że może być dosyć długi. To wskazuje na konieczność zwrócenia szczególnej uwagi na dobre zabezpieczenie kwiatów przed szarą pleśnią jak również antraknozą borówki.

Więcej…
Osadkowski
Poland_Plants

Elastyczne zabezpieczenie nad plantacją

Napisz e-mail Drukuj PDF

Power Flex System SpinazzePowerFlex system to innowacyjne technologie dla producentów owoców jagodowych (borówka wysoka, malina, porzeczki) oraz czereśni. Wykorzystuje się w nich najwyższej jakości rozwiązania uprawowe, w połączeniu z wysokiej jakości foliami zabezpieczającymi plantacje przed deszczem, gradem, szkodnikami i wiatrem.

Więcej…

Produkty z borówki pod marką Lifeberry

Napisz e-mail Drukuj PDF

b_250_0_16777215_0___images_phocagallery_Mariusz_robocze_2015_News_img_9933.jpgWśród wystawców tegorocznych targów WorldFood Warsaw (Warszawa 14-16 kwietnia) znalazła się firma Legucin, oferująca naturalne produkty z borówki wysokiej. Po raz pierwszy na tego typu wystawie firma zaprezentowała swoje borówkowe wyroby.

Więcej…

Produkcja truskawek, malin i borówki amerykańskiej przy stosowaniu Huwa San TR 50

Napisz e-mail Drukuj PDF

b_250_0_16777215_0___images_phocagallery_Mariusz_robocze_2015_News_szara.jpgHuwa San ma już swoją długą historię, gdyż możliwościami jego wykorzystania w produkcji roślin interesowano się w minionym 40-leciu. Piśmiennictwo dotyczące możliwości wykorzystania substancji aktywnej środka związane jest głównie z oddziaływaniem nadtlenku wodoru na chorobotwórcze organizmy i szkodniki występujące na roślinach i zwierzętach, a także jego zastosowanie do podnoszenia jakości spożywanych owoców i warzyw.

Więcej…

Nowe możliwości ochrony malin i borówki wysokiej

Napisz e-mail Drukuj PDF

b_250_0_16777215_0___images_phocagallery_Mariusz_robocze_2015_News_img_3305.jpgZgodnie z zezwoleniem udzielonym przez MRiRW 17 kwietnia 2015 roku, preparat Zato 50 WG zyskał nowe możliwości stosowania w ramach zastosowań środka w uprawach małoobszarowych. Można go już stosować m.in. do ochrony malina i borówki wysokiej.

Zobacz także: ochrona, malina, borówka, Zato 50 WG
Więcej…
Tutaj jesteś : Borówka wysoka