jagodnik_top
Twój ulubiony portal poświęcony tematyce roślin jagodowych...
  • Zwiększ czcionkę
  • Domyślny rozmiar
  • Zmniejsz czcionkę
Yara Poland

Kontrolowana atmosfera i ozon dla jagodowych

Napisz e-mail Drukuj PDF

b_250_0_16777215_0___images_phocagallery_Tomasz_robocze_2_2015_TSW_2015_wystawcy_TSW_201578.JPGCoraz więcej producentów owoców jagodowych interesuje się możliwościami przechowywania ich w warunkach kontrolowanej atmosfery. Coraz większą uwagę zwraca się również na rodzaj opakowania czy warunki w jakich te produkty są transportowane. Z tymi rozwiązaniami można było się zapoznać również na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa odbywających się w dniach 19-20 lutego w Warszawie.

Więcej…
Poland_Plants

Producenci borówki w obliczu nowych wyzwań

Napisz e-mail Drukuj PDF
b_250_0_16777215_0___images_phocagallery_Mariusz_robocze_2015_SPBA_img_7217.jpgW dniach 13-15 lutego w okolicy Tarczyna odbywał się już kolejny zjazd członków Stowarzyszenia Plantatorów Borówki Amerykańskiej (SPBA). Było ono bardzo szczególne, gdyż związane z 20-leciem działalności Stowarzyszenia. W jego trakcie nie tylko omawiane były sprawy związane z działalnością tej organizacji, ale poruszano również tematy ważne z punktu widzenia produkcji.
Więcej…

Późne odmiany borówki amerykańskiej - FILM

Napisz e-mail Drukuj PDF

aurora. liberty, borówka amerykańskaDominującą odmianą borówki wysokiej w krajowych nasadzeniach jest 'Bluecrop'. Alternatywą dla niego są wczesne lub późne odmiany, które pozwalają wydłużyć sezon i na obecną chwilę uzyskiwać cały czas jeszcze atrakcyjne ceny za owoce. Inwestycje w późne odmiany borówki od kilku lat realizowane są np. w Gospodarstwie Rodziny Wilczewskich w Białousach.

Więcej…

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2015 coraz większe i ciekawsze

Napisz e-mail Drukuj PDF

b_250_0_16777215_0___images_phocagallery_Tomasz_robocze_2_2015_TSW_2015_wystawcy_TSW_2015_MP27.JPGPiątą edycję Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2015, odbywająca się 19-20 lutego w Centrum Expo w Warszawie bez wątpienia można uznać za największe targi dla producentów owoców i warzyw w Polsce. Na powierzchni 11 300 metrów kwadratowych swoją ofertę zaprezentowało 194 wystawców, a targi odwiedziło ponad 9200 osób (wejście na targi było rejestrowane). Patronami tego ważnego dla sadowników i warzywników wydarzenia były firmy Bayer CropScience, Timac Agro Polska i AMG importer ciągników Landini.

Więcej…

O nowych możliwościach sprzedaży owoców

Napisz e-mail Drukuj PDF

RajpolW targach Fruit Logistyca po raz 10 uczestniczyła firma Rajpol. Jak informował Dominik Woźniak z tej organizacji producentów, ten rok jest bardzo ciężki jeśli chodzi o cenę jabłek jaką mogą uzyskać sadownicy, na szczęści pojawiaja się nowe możliwości jeśli chodzi o sprzedaż tych i wielu innych owoców. 

Więcej…
Tutaj jesteś : Borówka wysoka