brinkman
Twój ulubiony portal poświęcony tematyce roślin jagodowych...
  • Zwiększ czcionkę
  • Domyślny rozmiar
  • Zmniejsz czcionkę
Yara Poland

Porzeczka czarna - wykaz zarejestrowanych ś.o.r opracowany przez KSPCP

Email Drukuj

b_250_0_16777215_0___images_phocagallery_Mariusz_robocze_2014_Konf_Porzeczkowa_img_8206.jpgCiągłe zmiany w rejestrze środków ochrony roślin związane z procedurą rejestracyjną (wygasanie i odnawianie zezwoleń) powodują, że wielu producentów ma problemy z prawidłowym wyborem i stosowaniem odpowiednich, dopuszczonych do danej uprawy preparatów.

Więcej…
Osadkowski
Poland_Plants

Skuteczna kontrola szkodników roślin jagodowych

Email Drukuj

b_250_0_16777215_0___images_phocagallery_Mariusz_robocze_2014_NEWSy_img_8005.jpgObowiązujące od tego roku przepisy, związane z ochroną upraw przed chorobami i szkodnikami, nakazują przestrzeganie zasad związanych z integrowaną ochroną roślin. Wskazuje ona m.in. na sięganie po chemiczne środki ochrony wtedy, gdy jest to rzeczywiście konieczne i wybieranie przede wszystkim tych, które mają najmniej szkodliwy wpływ na zdrowie ludzi i środowisko.

Więcej…

Komunikat jagodowy BCS z dnia 21 maja 2014 - choroby, szkodniki i chwasty

Email Drukuj
porzeczka_czarna_szkod_s.jpgOstatnie silne opady deszczu, które przeszły nad większością Polski spowodowały konieczność wykonania kolejnych zabiegów ochrony. Pojawią się także nowe zagrożenia ze strony chorób i szkodników.
Zobacz także: Ochrona, porzeczka, inne, agrest, malina
Więcej…

Zato® chroni truskawki, porzeczki i agrest

Email Drukuj

ochrona, porzeczki, agrest, truskawki, Zato 50 WGZato® 50 WG jest fungicydem dobrze znanym zawłaszcza producentom jabłek, gdzie od lat jest stosowany do zwalczania parcha jabłoni i mączniaka. Można go również używać do ochrony truskawek przed chorobami liści, a od ubiegłego roku także porzeczek i agrestu.

Więcej…

Komunikat jagodowy z dnia 14 kwietnia 2014

Email Drukuj

porzeczka, agrest, malina, trusakwkaW najnoszym komunikacie firma Bayer CropScince informuje o konicznych do wykonania zabiegach na plantacjach porzeczki, agrestu, truskawek, malin oraz przypomina o rozszerzonej etykiecie stosowania preparatów Zato 50 WG i Calypso 480 SC w uprawach jagodowych.

Więcej…

Strona 1 z 5

Tutaj jesteś : Ochrona Porzeczka