Arkop
Twój ulubiony portal poświęcony tematyce roślin jagodowych...
  • Zwiększ czcionkę
  • Domyślny rozmiar
  • Zmniejsz czcionkę
Yara Poland

Rosyjskie embargo - będzie wsparcie

Napisz e-mail Drukuj

rosyjskie embargo, truskawka, jagodnik.plKomisja Europejska poinformowała, że zamierza uruchomić dodatkowy mechanizm wsparcia sektora owoców i warzyw, dotkniętego rosyjskim embargiem. Unijne fundusze, w wysokości 125 mln euro, mają być przeznaczone na przeprowadzenie działań w zakresie wycofania z rynku części zbiorów owoców i warzyw łatwopsujących się gatunków, których nie można długo przechowywać po zbiorach, a żaden alternatywny do rosyjskiego rynek zbytu nie jest dostępny.

Więcej…
Poland_Plants

Aktywatory, biostymulatory, ś.o.r i opryskiwacze do upraw pod osłonami

Napisz e-mail Drukuj

opryskiwacz do tuneli, truskawka, minitunele, Metazet, Formflex, FarmerW IV Dniach Otwartych Truskawki uczestniczyli m.in. przedstawiciele firm oferujących aktywatory oraz chemiczne jak i biologiczne środki ochrony roślin, a także urządzenia pozwalające na opryskiwanie nimi upraw w tunelach.

Więcej…

Nagrodzeni w loterii „8 nawozów – wiele możliwości”

Napisz e-mail Drukuj


Timac Agro, loteria Timac,W dniu 15 lipca 2014 r. odbyło się losowanie nagród w loterii „8 nawozów – wiele możliwości” zorganizowanej przez firmę Timac Agro Polska, w której główną nagroda był Jeep Wrangler Unlimited.

Więcej…

Etapy produkcji i certyfikacji włoskich sadzonek

Napisz e-mail Drukuj

geoplant_vivaiNa polskim rynku od kilku lat dostępne są sadzonki truskawek z kilku włoskich szkółek. Jedną z nich jest Geoplant vivai, która w celu zapewnienia wysokiej jakości oferowanego materiału wprowadziła system kontroli jakości produkowanego materiału na trzy etapy.

Więcej…

Fertygacja truskawek i urządzenia do jej prowadzenia

Napisz e-mail Drukuj

fertygacja, uprawa truskawek, truskawki w rynnach, Jak nawadniać, z jakich urządzeń korzystać do nawadniania – to częste pytania osób zaczynających uprawę truskawek w podłożach o ograniczonej objętości. O udzielenie odpowiedzi na to pytanie poprosiliśmy kilku specjalistów podczas IV Dnia Otwartego Truskawki zorganizowanego w Górkach koło Sosnowicy.

Więcej…
Tutaj jesteś : Truskawka