jagodnik_top
Twój ulubiony portal poświęcony tematyce roślin jagodowych...
  • Zwiększ czcionkę
  • Domyślny rozmiar
  • Zmniejsz czcionkę
Yara Poland

Integrowana Produkcja Roślin w 2015 roku

Napisz e-mail Drukuj

Integrowana Produkcja, IPZamiar stosowania integrowanej produkcji roślin zainteresowany producent roślin zgłasza corocznie podmiotowi certyfikującemu, nie później niż 30 dni przed siewem albo sadzeniem roślin, albo w przypadku roślin wieloletnich, przed rozpoczęciem okresu ich wegetacji.

Więcej…
Poland_Plants

Jagodnik 1/2015 – już w sprzedaży

Napisz e-mail Drukuj

jagodnik, truskawka, malinaWarto produkować owoce jagodowe, ale trzeba też mieć pomysł, jak je zagospodarować, gdzie i komu sprzedać. Do tego z kolei należy dobrać odpowiednie odmiany i technologie uprawy. Jakość – dużo się o niej mówi, ale jeszcze zbyt mało widzi w praktyce. Dziś rynek wymaga produktów najwyższej jakości – dotyczy to nie tylko sieci handlowych oraz firm, które eksportują owoce. Warto za tymi jagodowymi trendami podążać, o czym najlepiej świadczą pozytywne przykłady plantatorów, przedstawione w tym numerze „Jagodnika”. Przypominamy również, wszystkim, którzy tego jeszcze nie zrobili, o opłaceniu prenumeraty na czasopismo „Jagodnik” na 2015 rok - kliknij i zrób to jeszcze dziś.

Więcej…

W UE zwiększa się sprzedaż deserowych owoców jagodowych

Napisz e-mail Drukuj

truskawka, odmiany truskawekJak podaje Ben van der Most z firmy Driscoll's miniony rok zakończył się wzrostem popytu na owoce jagodowe, a ogólny trend dotyczący sprzedaży tych owoców deserowych jest dobry.

Zobacz także: truskawka, malina, inne
Więcej…

ISFC 2015 w Hertegenbosch

Napisz e-mail Drukuj

ISFC, truskawka,Międzynarodowa Konferencja Owoców Jagodowych (International Soft Fruit Conference) zorganizowana w dniach 8-9 stycznia w Hertegebosch w Holandii, jak zwykle spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających. Jak podają przedstawiciele organizatorów firm: BVB Substrates oraz DLV Holland, w tej międzynarodowej konferencji uczestniczyło 550 producentów owoców jagodowych z 26 krajów, a swoją ofertę prezentowało 70 wystawców.

Więcej…

II Konferencja Truskawkowa TSW 2015

Napisz e-mail Drukuj

b_250_0_16777215_0___images_phocagallery_Mariusz_robocze_2014_TSW_img_6729.jpgW drugim dniu (20.02.2015) tegorocznej edycji targów TSW, organizowanych w Centrum Expo w Warszawie, odbędzie się II Konferencja Truskawkowa podzielona na dwa bloki tematyczne – jeden związany z uprawami polowymi oraz drugi z uprawą truskawek pod osłonami.

Więcej…
Tutaj jesteś : Truskawka