Arkop
Twój ulubiony portal poświęcony tematyce roślin jagodowych...
  • Zwiększ czcionkę
  • Domyślny rozmiar
  • Zmniejsz czcionkę
Yara Poland

Dla korzystających z nadzwyczajnego wsparcia

Napisz e-mail Drukuj

czarna porzeczka, Agencja Rynku Rolnego apeluje  do Producentów owoców i warzyw o niezwłoczne uzupełnienie powiadomień dotychczas złożonych do Oddziałów Terenowych ARR oraz o pilne składanie kolejnych przez tych, którzy chcą skorzystać z nadzwyczajnego wsparcia.

Więcej…
Poland_Plants

Stawki wsparcia dla owoców i warzyw

Napisz e-mail Drukuj

stawki wsparcia, truskawka, truskawki, jagodnik.plZnany jest już poziom wsprcia przewidzianego z tytułu wycofania ze sprzedaży produktów objętych embargiem nałożonym na UE przez Rosję.

Więcej…

Folie i siatki na tunele truskawkowe

Napisz e-mail Drukuj

Geo Polska, folia na tunele, multiclima, Decydując się na uprawę roślin jagodowych pod osłonami z folii – warto sięgać po specjalistyczne produkty przeznaczone dla danej uprawy. Według Bartosza Kłyka z firmy GEO Polska ważne czynniki, którymi należy się kierować przy wyborze folii, to rodzaj uprawianych odmian, planowany termin zbioru owoców oraz zastosowana konstrukcja (tunel lub daszek).

Więcej…

Ochrona truskawek odmian powtarzających

Napisz e-mail Drukuj

b_250_0_16777215_0___images_phocagallery_Mariusz_robocze_2014_Szkodniki_truskawki_img_9772.jpgW Polsce w ostatnich latach rozpowszechnia się coraz bardziej uprawa truskawek odmian powtarzających owocowanie. Dzięki temu można oferować te owoce poza tradycyjnym sezonem ich zbioru. W przypadku tego typu odmian, trzeba się jednak zmagać z problemami, które zwykle były nieznane producentom truskawek tradycyjnych.

Więcej…

Jagodowe inspiracje - FILM

Napisz e-mail Drukuj

b_250_0_16777215_0___images_phocagallery_Mariusz_robocze_2014_NEWSy_img_5348.jpgW gospodarstwie Trusmal w Luciąży prowadzonym przez Beatę i Mirosława Suchych oraz ich syna Arkadiusza i córkę Agnieszkę cały czas rozwijana jest produkcja owoców jagodowych, zwłaszcza malin. Łączna powierzchnia upraw roślin jagodowych w tunelach firmy Haygrove to przeszło 10 ha.

Zobacz także: malina, truskawka, Trusmal, Polka, Evie II
Więcej…
Tutaj jesteś : Truskawka