Jagodnik
Twój ulubiony portal poświęcony tematyce roślin jagodowych...
  • Zwiększ czcionkę
  • Domyślny rozmiar
  • Zmniejsz czcionkę
Yara Poland

Potas i magnez - ważne pierwiastki dla roślin i człowieka

Napisz e-mail Drukuj

b_250_0_16777215_0___images_phocagallery_Mariusz_robocze_2015_News_img_6789.jpgPotas i magnez – jak się okazuje dwa niezwykle ważne pierwiastki w odżywianiu roślin oraz człowieka. Dla tych pierwszych są składnikami, które dają możliwość uzyskania wysokich plonów i poprawnego funkcjonowania roślin. Z kolei dla organizmu człowieka są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania wielu procesów w tym enzymów. Mówiono o tym podczas spotkania prasowego zorganizowanego 26 listopada w Warszawie przez firmę K+S Polska.

Więcej…
Poland_Plants

Kampania truskawkowa na południu i zachodzie Europy

Napisz e-mail Drukuj

b_250_0_16777215_0___images_phocagallery_Tomasz_robocze_2_2015_pojedyncze_truskawka_es.JPGStowarzyszenie plantatorów truskawek Interfresa z Hiszpanii uruchomiło właśnie kampanię informacyjną, której celem jest promowanie walorów owoców truskawki pochodzących z krajów Unii Europejskiej wśród konsumentów z Hiszpanii, Francji i Niemiec.

Więcej…

Zalecenia z zakresu ekologicznej uprawy roślin jagodowych

Napisz e-mail Drukuj

b_250_0_16777215_0___images_phocagallery_M_Piatek_Skierniewice_2.jpg18 listopada w Skierniewicach odbyło się spotkanie na którym poruszane były zagadnienia związane z ekologiczną produkcją owoców jagodowych. Jego organizatorem był Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach. Szkolenie zostało zrealizowane w ramach Programu Wieloletniego „Działania na rzecz poprawy konkurencyjności i innowacyjności sektora ogrodniczego z uwzględnieniem jakości i bezpieczeństwa żywności oraz ochrony środowiska naturalnego”. Uczestniczyli w nim naukowcy i plantatorzy, którzy wspólnie zastanawiali się nad możliwościami zdynamizowania rozwoju segmentu produkcji organicznej.

Więcej…

Zalecenia dla odmian powtarzających owocowanie - FILM

Napisz e-mail Drukuj


truskawka, jagodnikWażnym elementem warsztatów odbywających się pod hasłem „Owoce Jagodowe w Tunelach” (więcej czyt...), były rozmowy firmami w nich uczestniczącymi, których przedstawiciele informowali m.in. o odmianach powtarzających owocowanie, które uprawiane są na skalę towarową w gospodarstwie Rafała Popławskiego.

Więcej…

Szósta edycja TSW 2016 już za 70 dni!

Napisz e-mail Drukuj

b_250_0_16777215_0___images_phocagallery_Tomasz_robocze_2_2015_TSW_2016_TSW2015_owocna_loteria_6954_min.jpgTargi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2016 odbędą się w dniach 13-14 stycznia. Czyli już za 70 dni… Po raz pierwszy w Warsaw Expo w Nadarzynie - najnowocześniejszym i największym centrum konferencyjno-wystawienniczym w tej części Polski. Świetna lokalizacja przy al. Katowickiej zapewni wszystkim Państwu wygodny i szybki dojazd. Duży parking, położony bezpośrednio obok obiektów targowych, ułatwi parkowanie i zapewni miejsce każdemu odwiedzającemu.

Więcej…
Tutaj jesteś : Truskawka